O společnosti

 

Finskasauna LOGO                        Oficiální partner                        icon ficon y malyicon ins malyicon twi malyicon ln maly

 

Jsme stabilně rostoucí česká firma s desetiletou historií. Jsme jediným autorizovaným dodavatelem špičkové finské technologie Harvia, jsme autorizovaným dodavatelem společností CariittiHa Serv a Rento. Provozujeme největší český saunový e-shop www.sauna.cz

 

Zajistili jsme distribuční síť prostřednictvím obchodních partnerů. Naší vizí je nabízet v České a Slovenské republice špičkové výrobky související se saunováním s přidanou hodnotou: vysokou úrovní technické podpory a služeb. Zajišťujeme proto servis, pozáruční servis a opravy, školení, a odborné poradenství výrobků Harvia a  Cariitti.

 


Jsme největší servisní a skladové centrum v ČR. 95% výrobků a dřevin vedeme skladem. Realizace typizovaných i atypických saun, infra a parních kabin provádíme od roku 2008, pravidelně využíváme více než šedesátiletých zkušeností naší partnerské firmy Harvia.  Podívejte se na naše reference.  

 

Snižujeme dopad na životní prostředí: naše kamna a jednotky jsou díky stálému vývoji velmi efektivní při nízké spotřebě, při jejich výrobě vzniká minimum odpadu, který je navíc z 90% recyklován. Přes 85% našich dřevin splňuje PEFC certifikaci pro dosažení trvale udržitelného hospodaření.

 

Využijte našich 4 specializovaných showroomů (MoDo Praha, Sykora Praha, Interiérové studio Brno, Interiérové studio České Budějovice) k osobní návštěvě a prohlídce saun a technologií.

 
 
 
 

Certifikované obchodní podmínky dTest