Medy a peelingy

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Saunové medy příjemně voní, jsou bez umělých aditiv, vyživují vaši pokožku a jsou jednoduše smývatelné – po saunování stačí krátká sprcha.

Velmi oblíbený je medový či kakaovo-medový peeling s pravými kakaovými boby. Kromě bohatého vyživení pokožky vás navíc zbaví odumřelých buněk kůže, které půjdou po předchozím saunování lépe odstranit. Pro správnou starost o pokožku je však dobré vědět jak se správně saunovat – nezapomeňte, že ideální pro pokožku je pravá finská sauna - to znamená nižší teplotu a časté polévání kamen.

Náš speciální med do sauny Selluliitti Hunaja vám pomůže zbavit se celulitidy na vašich hýždích. Novinkou jsou v naší nabídce ovoněné medové krémy od mladé finské firmy Rento - borůvkový, eukalyptový a letně březový.

Při používání medu a peelingu v sauně nezapomeňte na saunové podložky, abyste uchránily saunové lavice před působením těchto výrobků.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Med do sauny eukalyptový

Cena: 303,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje eukalyptový extrakt, olej z pšeničných klíčků a olivový olej. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Med do sauny - Hunaja, medový 200g

Cena: 428,00 Kč

Pravý med do sauny Hunaja, určený pro nanesení na pokožku těla. Med se nanáší před vstupem do sauny, po saunování se osprchuje. Originální finský výrobek. Med obsahuje esenciální oleje. Váha: 200g.

Med do sauny s extraktem tea tree

Cena: 424,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje tea-tree olej, olej z pšeničných klíčků a olivový olej. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Medový peeling do sauny s kávou a levandulí

-25%
Cena: 318,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje levandulový extrakt, olej z pšeničných klíčků, olivový olej a mletou kávu, která má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Medový peeling do sauny s mátou a solí

Cena: 303,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje mátový olej, olej z pšeničných klíčků, olivový olej a sůl, která má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Med do sauny - AntiSellulite, 200g

Cena: 428,00 Kč

Pravý med do sauny, určený pro nanesení na místa postižená celulitidou. Med se nanáší před vstupem do sauny, po saunování se osprchuje. Originální finský výrobek. Med obsahuje esenciální oleje. Váha: 200g.

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml

Cena: 225,00 Kč

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml. Datum minimalni trvanlivosti je uveden u vyrobku.

Medový krém do sauny Rento - Borůvka, 150 ml

Cena: 373,00 Kč

Hýčkejte své tělo pomocí snadno aplikovatelného medového krému, který dodá Vaší pokožce potřebné výživné látky. Originál od finské firmy Rento (Rento - finsky "relaxovat"). Vaše pokožka bude sametově hebká a vláčná. Naneste na čistou pokožku, nechte působit v teple sauny a poté opláchněte.

Peelingový krém do sauny - Levandule a máta, 200ml

Cena: 369,00 Kč

Jemný peelingový krém do sauny se zklidňující chladivou vůní levandule a mentolu. Objem 200ml

Peelingový krém do sauny - Eucamentol, 200ml

Cena: 369,00 Kč

Jemný peelingový krém do sauny vonící po chladivé kombinaci mentolu a eukalyptu. Objem 200ml

Medový krém do sauny - Eukalyptus, 150 ml

Cena: 351,00 Kč

Hýčkejte své tělo pomocí snadno aplikovatelného medového krému, který dodá Vaší pokožce potřebné výživné látky. Originál od finské firmy Rento (Rento - finsky "relaxovat"). Vaše pokožka bude sametově hebká a vláčná. Naneste na čistou pokožku, nechte působit v teple sauny a poté opláchněte.

Peelingový krém do sauny - Med, 200ml

-15%
Cena: 313,00 Kč

Jemný peelingový krém do sauny s příjemnou vůní medu. Objem 200ml

Peelingový krém do sauny - Červený pomeranč, 200ml

-15%
Cena: 313,00 Kč

Jemný peelingový krém do sauny s vůní šťavnatého červeného pomeranče. Objem 200ml

Medový krém do sauny Rento- Svatojánská bříza, 150 ml

Cena: 351,00 Kč

Hýčkejte své tělo pomocí snadno aplikovatelného medového krému, který dodá Vaší pokožce potřebné výživné látky. Vaše pokožka bude sametově hebká a vláčná. Naneste na čistou pokožku, nechte působit v teple sauny a poté opláchněte. Nově v balení 150 ml.

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

-25%
Cena: 163,00 Kč

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest