Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Bezpečnostní systém do sauny POWERSAFE

Poskytněte vašim klientům v sauně bezpečí

Bezpečnostní tlačítko do sauny s ovládacím modulem pro umístění na recepci. V případě nebezpečí mohou návštěvnící přivolat pomoc stisknutím tlačítka. Balení obsahuje bezpečnostní tlačítko pro umístění do sauny (max. 90 cm od podlahy), ovládací modul pro tlačítko, napájecí adaptér do zásuvky a návod pro zapojení.

Ovládání tlačítka:

  1. Tlačítko v sauně permanentně svítí. V případě nebezpečí klient tlačítko stiskne – to se rozbliká a zároveň aktivuje modul na recepci, kde začne blikat a výstražně pískat.
  2. Po stisknutí vypínacího tlačítka na modulu se poplach vypne a frekvence blikání tlačítka v sauně se zvýší (znamení pro osoby v sauně, že pomoc je na cestě). 
  3. Pro reset systému a jeho opětovné uvedení do provozu je nutné, aby odpovědný pracovník stiskl a podržel bezpečnostní tlačítko v sauně po dobu 3 vteřin. Poté se tlačítko dostane do základního režimu a začne opět svítit.


Instalace a zapojení:
Tlačítko umístěte do sauny maximálně 90 cm od podlahy a minimálně 1,3 metru od kamen. Vhodné je umístění zhruba do výšky 60 cm, aby na ně dosáhl i ležící člověk. Ovládací modul umístěte na recepci popř. na jiné frekventované místo, které je v dosahu obsluhy. Tlačítko se propojuje s modulem klasickým telefonním čtyřžílovým kabelem. Dosah je přibližně 100 metrů.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů