Saunová kamna elektrická

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Ty nejlepší technické znalosti. O krok napřed v designu. Harvia.

Elektrická saunová kamna Harvia vydrží každodenní provoz celé roky. Všechna elektrická kamna Harvia reprezentují tu nejvyšší technickou a dílenskou kvalitu. Jsou nejen ekonomická v provozu, ale přináší do vaší sauny i skvělý design, takže vaše saunování bude na výši a bez kompromisů. Díky velké šíři našeho sortimentu si vyberete ideální topidlo jak pro malou saunu, tak i pro rodinnou či pro velkou komerční saunu. Ovládací jednotky jsou pak skvělým řešením, pokud chcete snadno ovládat teplotu v sauně zvenčí.

Elektrická kamna lze umístit kamkoliv, do exteriéru i interiéru. Výhodou je také jednoduchá obsluha. Stačí pouze nastavit požadovanou teplotu a dobu, po kterou se má sauna vytápět, a o nic jiného se starat nemusíte. Kamna teplotu regulují automaticky. Nerušené relaxaci tak nebrání vůbec nic. Po skončení saunování stačí kamna jednoduše vypnout a odejít.

Standardní doba vyhřátí sauny elektrickými kamny je padesát až šedesát minut. Pokud jsou kamna vybaveny GMS modulem, je možné je jednoduše zapnout na dálku pomocí SMS. S relaxací tak můžete začít ihned po příjezdu domů. Pokud změníte plány, můžete opět poslat SMS zprávu a kamna vypnout.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce
Napětí (Volt)
Výkon (kW)

Saunová kamna HARVIA Vega BC60

Cena: 7 790,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC60 o výkonu 6 kW. Určeno pro saunu 5 – 8 m3. Kamna jsou vybavena vlastní regulační jednotkou na plášti. Umožňuje nastavení času sepnutí, času provozu a teploty kamen. Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC60 umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna HARVIA Vega BC90

Cena: 8 484,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC90 o výkonu 9 kW. Pro saunu 8 – 14 m3. Kamna jsou vybavena vlastní regulační jednotkou na plášti. Umožňuje nastavení času sepnutí, času provozu a teploty kamen. Rozměry kamen 480x310x540 mm. Napájecí napětí - 400 V 3N. Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC90 umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna HARVIA Vega BC80

Cena: 8 338,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC80 o výkonu 8 kW. Určeno pro saunu 7 – 12 m3. Kamna jsou vybavena vlastní regulační jednotkou na plášti. Umožňuje nastavení času sepnutí, času provozu a teploty kamen. Rozměry kamen 480x310x540 mm. Napájecí napětí - 400 V 3N.Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC80 umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna HARVIA GLOW E 9kW - stojatá, nerez

Cena: 14 618,00 Kč

Novinka! Stojatá saunová kamna HARVIA GLOW jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna o výkonu 9kW v nerezovém provedení jsou určeny pro externí ovládání. Zjednodušený tvar zajišťuje flexibilitu v designu interiéru sauny. Vysoký sloupový tvar kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou.

Saunová kamna Ari 7,5kW

Cena: 14 311,00 Kč

Saunová kamna Ari o výkonu 7,5 kW s integrovanou ovládací jednotkou. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky. Kamna jsou určena do sauny o velikosti 8 až 12 m, do kamen se vejde až 60 kg saunových kamenů. Rozměry 275x275x925mm, hmotnost 20 kg.

Saunová kamna HARVIA Vega Compact BC35

Cena: 6 600,00 Kč

Elektrická kamna do sauny HARVIA Vega Compact BC35 o výkonu 3,5 kW. Kamna mají regulaci na plášti. Pro sauny o objemu do 4,5 m3. Saunová kamna umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení. Součástí kamen jsou kameny (10kg) ZDARMA!

Saunová kamna HARVIA Vega Compact BC23E

Cena: 5 758,00 Kč

Elektrická kamna do sauny HARVIA Vega Compact BC23E o výkonu 2,3 kW. Kamna bez regulace na plášti. Pro ovládání jsou vhodné jednotky C90, Xenio CX110 a Xafir CS110. Pro sauny o objemu do 2,5 m3. Saunová kamna umožňují polévání vodou.Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení. Součástí kamen jsou kameny (10kg) ZDARMA!

Saunová kamna HARVIA Vega Compact BC23

Cena: 6 546,00 Kč

Elektrická kamna do sauny HARVIA Vega Compact BC23 o výkonu 2,3 kW. Kamna mají regulaci na plášti. Pro sauny o objemu do 2,5 m3. Saunová kamna umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení. Součástí kamen jsou kameny (10kg) ZDARMA!

Saunová kamna Nordex Next 6kW

Cena: 7 028,00 Kč

Elektrická saunová kamna Nordex Next o výkonu 6 kW s řídící jednotkou, jsou určena do sauny o velikosti 5 až 9 m. Do kamen se vejde maximálně 18 až 22 kg saunových kamenů, které nejsou součástí ceny. Samotná kamna váží 10 kg a jejich vnější plášť je vyroben z nerezové oceli. Rozměry: 410x300x500 mm.

Saunová kamna Ari Wall 7,5kW

Cena: 13 877,00 Kč

Saunová kamna Ari Wall s integrovanou ovládací jednotkou. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky. Rozměry 430x250x925mm, jsou určeny do sauny o velikosti 8-12m, do kamen se vejde až 65 kg saunových kamenů.

Saunová kamna Ari Wall 9kW

Cena: 17 347,00 Kč

Saunová kamna Ari Wall s integrovanou ovládací jednotkou. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky. Rozměry 430x250x925mm, jsou určeny do sauny o velikosti 8-14m, do kamen se vejde až 65 kg saunových kamenů.

Saunová kamna Ari (E) 9kW

Cena: 13 010,00 Kč

Saunová kamna Ari jsou určena pro externí ovládací jednotku. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky.

Saunová kamna HARVIA GLOW 6,8kW - stojatá, nerez

Cena: 13 621,00 Kč

Novinka! Stojatá saunová kamna HARVIA GLOW jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna o výkonu 6,8kW v nerezovém provedení. Zjednodušený tvar zajišťuje flexibilitu v designu interiéru sauny. Vysoký sloupový tvar kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou.

Saunová kamna Ari (E) 7,5kW

Cena: 12 143,00 Kč

Saunová kamna Ari jsou určena pro externí ovládací jednotku. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky.

Saunová kamna HARVIA GLOW E 6,8kW - stojatá, nerez

Cena: 12 835,00 Kč

Novinka! Stojatá saunová kamna HARVIA GLOW jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna o výkonu 6,8kW v nerezovém provedení jsou určeny pro externí ovládání. Zjednodušený tvar zajišťuje flexibilitu v designu interiéru sauny. Vysoký sloupový tvar kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest