Možnosti platby

1. Na dobírku - zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese

2. Platební kartou online - nejrychlejší vyřízení objednávky, expedice v následujícím pracovním dni.

3. Službou ePlatba+ (bankovním převodem) - expedice objednávky v následujícím pracovním dni po přijetí platby.

Expresní bankovní převod u ČSOB, ERA, UniCredit bank, Equa Bank, Česká spořitelna, Raiffeissenbank, KB, mBank, GE Money Bank, Sberbank, FIO banka.

Klasický Bankovní převod do 2 dnů u ostatních bank.

4. Hotově nebo kartou na prodejně. Kartou na prodejně lze platit na pobočkách H-Park, MoDo a v centrálním skladu

Podrobněji o způsobech platby:

1. Platební kartou

Pro úhradu objednávky má plátce možnost využít platbu kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení. Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrazí pouze krátká kotofikace "probíhá platba", pltáce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby.

2. Bankovním převodem (ePlatba+)

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, které ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Bankovní účty vedeme v těchto měnách:

CZK

EUR

USD

Bankovní spojení:

MONETA Money Bank, a. s

CZK: 187725502 / 0600

EUR: 188291291 / 0600

 

IBAN: CZ26 0600 0000 0001 8829 1291

SWIFT kód BIC: AGBACZPP


USD: 195465042 / 0600

IBAN: CZ26 0600 0000 0001 9546 5042

SWIFT kód BIC: AGBACZPP

Certifikované obchodní podmínky dTest