Řídící jednotky pro infrasauny

Griffin CG 170I je digitální kontrolní jednotka pro infrasauny ve velmi elegantním provedení. Jedná se o novou řadu velmi malých jednotek. Povrch Griffinu je chromově lesklý, což dodá každé infrasauně luxusní vzhled. Griffin vám umožní ovládat prakticky veškerou činnost saunových zařízení: osvětlení, operační čas, teplotu infrasauny a ventilátor. S pomocí časovače můžete například nastavit automatické zapnutí infrasauny na dobu příchodu z práce. Silovou jednotku je možné umístit do vedlejší místnosti nebo zabudovat například do stropu infrasauny.

V nabídce máme také novinku roku 2015, dotykovou řídící jednotku Harvia Xenio Infra CX36I. Jedná se o moderní a stylový způsob jak ovládat vaší infrasaunu. Xenio může ovládat až 8 infrapanelů. Panel s jednoduchým a funkčním ovládáním může být nainstalován téměř všude – v šatně, koupelně nebo v obývacím pokoji.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce
Maximální zátěž (kW)

Regulace HARVIA, řídící jednotka Griffin Infra CG170I

Cena: 10 273,00 Kč

HARVIA Griffin infra je moderní řídící jednotka pro infrasauny nové generace. S jednotkou Griffin můžete pohodlně ovládat všechny funkce infrasauny, které jsou řízeny elektronicky. Jednotka je určena pro ovládání infra kabin. Možnost nastavení času, teploty, světla a ventilátoru. Díky časovači si můžete nastavit zapnutí sauny v přesnou hodinu tak, aby byla připravena, kdykoli budete potřebovat. Jednotka má velice příjemný design kombinující kovové prvky. Rozměry panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozměry: 270x201x80 mm.

Řídící jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

Cena: 11 894,00 Kč

Řídící jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejem určená pro ovládání 1 - 8 infrazářičů HARVIA. Maximální možný celkový výkon všech zářičů je 3,6 kW. Nejnovější technologie v ovládání nejen rodinných, ale i komerčních infrasaun, elegantní minimalistické provedení. Pomocí této moderní řídící jednotky lze velmi snadno ovládat zapnutí/vypnutí infrazářičů, provozní dobu sauny, teplotu, a osvětlení v infra sauně. Řídící jednotka Xenio CX36I zahrnuje: ovládácí panel, silovou jednotku (board) a teplotní čidlo.

Regulace, řídící jednotka home.com4, černá

Cena: 25 918,00 Kč

Ovládací jednotka home.com4 zvládne kamna do výkonu 10,5kW, výparník o výkonu 3,5kW a infrazářiče. Ovládat ji můžete pomocí tabletu, který není součástí dodávky. Umožňuje ovládání RGB osvětlení s možností Bluetooth modulu a s týdenním časovačem na 14 programů. Lze zakoupit v černém nebo v bílém provedení.

Regulace, řídící jednotka home.com4, bílá

Cena: 25 918,00 Kč

Ovládací jednotka home.com4 zvládne kamna do výkonu 10,5kW, výparník o výkonu 3,5kW a infrazářiče. Ovládat ji můžete pomocí tabletu, který není součástí dodávky. Umožňuje ovládání RGB osvětlení s možností Bluetooth modulu a s týdenním časovačem na 14 programů. Lze zakoupit v černém nebo v bílém provedení.

Řídící jednotka SENTIOTEC Professional D3i, bílá

Cena: 22 678,00 Kč

Moderní řídící jednotka Professional D3i, jejíž přidaný extra výstup je přepínatelný až do 3,5 kW či 500 W s možností regulace výstupu, například pro infračervený zářič.

Spojka infračervených zářičů 3P1 (1-3)

Cena: 406,00 Kč

Spojka infračervených zářičů - Pomocí této propojky propojíte až 3 infrazářiče s regulací Sentiotec.

Propojovací sada k regulaci wave.com4 INFRA

Cena: 1 728,00 Kč

Propojovací sada k regulaci wave.com4 INFRA (panel + silová část).

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Infra IS1

Cena: 6 264,00 Kč

Digitální řídící jedotka SENTIOTEC Infra IS1 s červeným podsvícením displeje umožňuje nastavení teploty v komerční sauně. Rozměry: 179,5 x 134,5 x 10mm. Jednookruhová ovládací jednotka s kontrolou teploty, maximální zátěž 3,6kW. Obsahuje monitorování teploty povrchu zářiče, ovládání osvětlení. Volitelné ovládání teploty pro tyčové či karbonové zářiče, volitelný bezpečnostní omezovač teploty. V případě zapojení více infrazářičů s regulací, je nutné dokoupit propojovací kabel (FSSTC166), spojku pro zapojení 1 až 3 infračervených zářičů (kód FSSTC505) nebo spojku pro zapojení 1 až 5 infračervených zářičů (kód FSSTC167).

Základní modul řídící jednotky SENTIOTEC wave.com4 INFRA

Cena: 14 039,00 Kč

Základní modul řídící jednotky Sentiotec wave.com4 lNFRA vhodný pro infračervené topné systémy s IR zářiči. Kontrola ve výkonových stupních taktéž pro zářiče plného spektra IR záření. Dva samostatně ovladatelné topné okruhy, z nichž každá se dvěma výstupy 1500 W (max. 3000 W). Digitální zobrazení času topení, úrovně intenzity a teploty. Předdefinované uživatelské programy (relaxace, oteplování, krátká a dlouhá výdrž). Možnost připojení více IR zářičů + více provozních jednotek může být připojeno k jedné pohonné jednotce. K silové jednotce je nutno zakoupit samostatný panel wave.com4 INFRA v designu vlna (wave), který je vyráběn v několika barevných provedení. Pokud je k řídící jednotce wave.com4 INFRA napojeno více než 4 infrazářičů, je nutné dokoupit také připojovací kabel (FSSTC166) a spojku (FSSTC167).

Propojovací jednotka Sentio PRONET WIFI/LAN pro Profesionální řídící jednotky Sentiotec

Cena: 27 214,00 Kč

Inovativní technologie SENTIO PRONET WIFI/LAN slouží k propojení webové aplikace a řídících jednotek řady Sentiotec Profesional. Prostřednictvím této jednotky Sentio PRONET ovládáte všechny dostupné funkce sauny z vašeho smartphonu, tabletu nebo PC . Je tudíž umožněno i dálkové sepnutí a vypnutí vyhřívání sauny. Přístup k řídicí jednotce řady Profesional je buď prostřednictvím domácí sítě (LAN), nebo Internetu (bezdrátové sítě Wi-Fi). Propojovací jednotka je vhodná pro kamna do výkonu 10,5 kW, max. výkon výparníku 0,5. Vhodný jak pro infra jednotky tak pro combi (kombinovaná) kamna s výparníkem.

Propojovací sada k regulacím SENTIOTEC Professional

Cena: 950,00 Kč

Propojovací kabelová sada sloužící k připojení na sběrnicové systémy pro regulace Sentiotec Profesional

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Infrabox BASIC set, black

Cena: 10 583,00 Kč

Set ovládání pro infrasauny obsahuje ovládací jednotku a silovou část. Regulace je kompatibilní s technologií infrazářičů, fólií nebo plátů maximálně do 3500 W. Možnost individuálního nastavení. Ovládací jednotku je možné objednat v černé nebo bílé barvě.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Professional D2i, bílá

Cena: 20 519,00 Kč

Inovativní jednotka Pro D2i v bílém provedení navíc k řídící jednotce D2 obsahuje jak silovou část, tak ovládací panel. Dodatečný výstup lze přepínat až do 3,5kw nebo 500W (například pro infračervený zářič).

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Set Combi + Infra pro infrazářiče

Cena: 65 487,00 Kč

Set externí regulace Touch II má příjemný a moderní design. Za předním ultratenkým displejem, který má vysoký kontrast a extra silné podsvícení, je rovněž vysoce kvalitní elektronika zajišťující maximální energetickou efektivitu. Skleněným dotykovým ovladačem lze vše ovládat pohodlně a jednoduše pomocí intuitivní navigace v menu, které je vícejazyčné - lze si tedy navolit jazyky. Finská sauna, infrasauna, barevná terapie nebo mp3 přehrávač mohou být řízeny jako jednotlivé moduly nebo téměř v jakékoliv kombinaci dle vašeho výběru! Set obsahuje základní modul řídící jednotky pro kombinovanou saunu a infrasaunu, datový kabel RJ12 se 6 žilami o délce 10 m, propojovací sadu k regulaci, cedrový teplotní sensor (čidlo F1), cedrový teplotní lavicový sensor (čidlo F2), silovou část, vlhkostní sensor a přídavný modul pro kamna s výparníkem, dálkové ovládání, ventilátor a pro teplotní čidlo lavice.

Přídavná jednotka CG170I, Griffin Infra

Cena: 5 986,00 Kč

Samostatně prodejná přídavná jednotka pro zvýšení výkonu regulace infrapanelů do infrasauny CG170I. Jednotka má rozměry: 270x201x80 mm. Je určená hlavně pro velké provozy nebo se dá koupit jako náhradní díl.

Certifikované obchodní podmínky dTest