Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Řídící jednotky pro infrasauny

Griffin CG 170I je digitální kontrolní jednotka pro infrasauny ve velmi elegantním provedení. Jedná se o novou řadu velmi malých jednotek. Povrch Griffinu je chromově lesklý, což dodá každé infrasauně luxusní vzhled. Griffin vám umožní ovládat prakticky veškerou činnost saunových zařízení: osvětlení, operační čas, teplotu infrasauny a ventilátor. S pomocí časovače můžete například nastavit automatické zapnutí infrasauny na dobu příchodu z práce. Silovou jednotku je možné umístit do vedlejší místnosti nebo zabudovat například do stropu infrasauny.

V nabídce máme také novinku roku 2015, dotykovou řídící jednotku Harvia Xenio Infra CX36I. Jedná se o moderní a stylový způsob jak ovládat vaší infrasaunu. Xenio může ovládat až 8 infrapanelů. Panel s jednoduchým a funkčním ovládáním může být nainstalován téměř všude – v šatně, koupelně nebo v obývacím pokoji.

Cena:

Maximální zátěž (kW)
Výrobce

Regulace HARVIA, řídící jednotka Griffin Infra CG170I

-2% Cena: 10 067,00 Kč

HARVIA Griffin infra je moderní řídící jednotka pro infrasauny nové generace. S jednotkou Griffin můžete pohodlně ovládat všechny funkce infrasauny, které jsou řízeny elektronicky. Jednotka je určena pro ovládání infra kabin. Možnost nastavení času, teploty, světla a ventilátoru. Díky časovači si můžete nastavit zapnutí sauny v přesnou hodinu tak, aby byla připravena, kdykoli budete potřebovat. Jednotka má velice příjemný design kombinující kovové prvky. Rozměry panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozměry: 270x201x80 mm.

Řídící jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

Cena: 11 894,00 Kč

Novinka na trhu HARVIA! Řídící jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejem určená pro ovládání 1 - 8 infrazářičů HARVIA. Maximální možný celkový výkon všech zářičů je 3,6 kW. Nejnovější technologie v ovládání nejen rodinných, ale i komerčních infrasaun, elegantní minimalistické provedení. Pomocí této moderní řídící jednotky lze velmi snadno ovládat zapnutí/vypnutí infrazářičů, provozní dobu sauny, teplotu, a osvětlení v infra sauně. Řídící jednotka Xenio CX36I zahrnuje: ovládácí panel, silovou jednotku (board) a teplotní čidlo.

Propojovací sada k regulacím SENTIOTEC Professional

Cena: 915,00 Kč

Propojovací kabelová sada sloužící k připojení na sběrnicové systémy pro regulace Sentiotec Profesional

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Infrabox BASIC set, black

Cena: 10 415,00 Kč

Set ovládání pro infrasauny obsahuje ovládací jednotku a silovou část. Regulace je kompatibilní s technologií infrazářičů, fólií nebo plátů maximálně do 3500 W. Možnost individuálního nastavení. Ovládací jednotku je možné objednat v černé nebo bílé barvě.

Základní modul řídící jednotky SENTIOTEC wave.com4 INFRA

Cena: 14 141,00 Kč

Základní modul řídící jednotky Sentiotec wave.com4 lNFRA vhodný pro infračervené topné systémy s IR zářiči. Kontrola ve výkonových stupních taktéž pro zářiče plného spektra IR záření. Dva samostatně ovladatelné topné okruhy, z nichž každá se dvěma výstupy 1500 W (max. 3000 W). Digitální zobrazení času topení, úrovně intenzity a teploty. Předdefinované uživatelské programy (relaxace, oteplování, krátká a dlouhá výdrž). Možnost připojení více IR zářičů + více provozních jednotek může být připojeno k jedné pohonné jednotce. K silové jednotce je nutno zakoupit samostatný panel wave.com4 INFRA v designu vlna (wave), který je vyráběn v několika barevných provedení.

Propojovací sada k regulaci wave.com4 INFRA

Cena: 1 796,00 Kč

Propojovací sada k regulaci wave.com4 INFRA (panel + silová část).

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Set Combi + Infra pro infrazářiče

Cena: 65 811,00 Kč

Set externí regulace Touch II má příjemný a moderní design. Za předním ultratenkým displejem, který má vysoký kontrast a extra silné podsvícení, je rovněž vysoce kvalitní elektronika zajišťující maximální energetickou efektivitu. Skleněným dotykovým ovladačem lze vše ovládat pohodlně a jednoduše pomocí intuitivní navigace v menu, které je vícejazyčné - lze si tedy navolit jazyky. Finská sauna, infrasauna, barevná terapie nebo mp3 přehrávač mohou být řízeny jako jednotlivé moduly nebo téměř v jakékoliv kombinaci dle vašeho výběru! Set obsahuje základní modul řídící jednotky pro kombinovanou saunu a infrasaunu, datový kabel RJ12 se 6 žilami o délce 10 m, propojovací sadu k regulaci, cedrový teplotní sensor (čidlo F1), cedrový teplotní lavicový sensor (čidlo F2), silovou část, vlhkostní sensor a přídavný modul pro kamna s výparníkem, dálkové ovládání, ventilátor a pro teplotní čidlo lavice.

Přídavná jednotka CG170I, Griffin Infra

Cena: 5 986,00 Kč

Samostatně prodejná přídavná jednotka pro zvýšení výkonu regulace infrapanelů do infrasauny CG170I. Jednotka má rozměry: 270x201x80 mm. Je určená hlavně pro velké provozy nebo se dá koupit jako náhradní díl.

Přídavná jednotka CX36IL pro CX36I

Cena: 9 182,00 Kč

Samostatně prodejná, přídavná jednotka CX36IL pro zvýšení výkonu regulace infrapanelů do infrasauny CX36I, Xenio Infra. Jednotka má rozměry: 270x201x80mm. Je určená hlavně pro velké provozy nebo se dá koupit jako náhradní díl.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Infrabox set, black

Cena: 11 582,00 Kč

Set ovládání pro infrasauny obsahuje ovládací jednotku a silovou část. Regulace je kompatibilní s technologií infrazářičů, fólií nebo plátů do 3500W. Možnost individuálního nastavení. Jednotka ovládá také osvětlení. Možnost připojení sedákového senzoru. Ovládací jenotku je možné objednat v černé či bílé barvě.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Set 1 + Infra foils

Cena: 55 710,00 Kč

Set externí regulace Touch II má příjemný a moderní design. Za předním ultratenkým displejem, který má vysoký kontrast a extra silné podsvícení, je rovněž vysoce kvalitní elektronika zajišťující maximální energetickou efektivitu. Skleněným dotykovým ovladačem lze vše ovládat pohodlně a jednoduše pomocí intuitivní navigace v menu, které je vícejazyčné - lze si tedy navolit jazyky. Finská sauna, infrasauna, barevná terapie nebo mp3 přehrávač mohou být řízeny jako jednotlivé moduly nebo téměř v jakékoliv kombinaci dle vašeho výběru! Set obsahuje modul pro saunu a infrasaunu a teplotní čidla.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Set 1 + Infrared radiator

Cena: 54 812,00 Kč

Set externí regulace Touch II má příjemný a moderní design. Za předním ultratenkým displejem, který má vysoký kontrast a extra silné podsvícení, je rovněž vysoce kvalitní elektronika zajišťující maximální energetickou efektivitu. Skleněným dotykovým ovladačem lze vše ovládat pohodlně a jednoduše pomocí intuitivní navigace v menu, které je vícejazyčné - lze si tedy navolit jazyky. Finská sauna, infrasauna, barevná terapie nebo mp3 přehrávač mohou být řízeny jako jednotlivé moduly nebo téměř v jakékoliv kombinaci dle vašeho výběru! Set obsahuje modul pro saunu a infrasaunu a teplotní čidla.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Set Combi + Infra IR-folie

Cena: 66 709,00 Kč

Set externí regulace Touch II má příjemný a moderní design. Za předním ultratenkým displejem, který má vysoký kontrast a extra silné podsvícení, je rovněž vysoce kvalitní elektronika zajišťující maximální energetickou efektivitu. Skleněným dotykovým ovladačem lze vše ovládat pohodlně a jednoduše pomocí intuitivní navigace v menu, které je vícejazyčné - lze si tedy navolit jazyky. Finská sauna, infrasauna, barevná terapie nebo mp3 přehrávač mohou být řízeny jako jednotlivé moduly nebo téměř v jakékoliv kombinaci dle vašeho výběru! Set obsahuje modul pro kombinovanou saunu a infrasaunu, teplotní a vlhkostní čidla.

Řídící jednotka SENTIOTEC Pronet

Cena: 27 832,00 Kč

Pronet infra je jednotka umožňující internetové připojení, přes kterou můžete ovládat všechny funkce sauny pomocí webové aplikace přes chytrý telefon, tablet nebo PC. Je tudíž umožněno i dálkové sepnutí a zastavení vyhřívání sauny.

Samostatný panel k regulaci, řídící jednotce wave.com4 INFRA - bílý corian

Cena: 5 506,00 Kč

Samostatný panel k regulaci, řídící jednotce wave.com4 INFRA, která slouží k ovládání IR zářičů. Lze instalovat jak vně, tak uvnitř sauny. Teplotně velmi odolný. Velký, přehledný displej v designu vlny (wave). K dispozici v různých barevných a materiálových provedeních - tmavé, světlé dřevo či umělý kámen corian (bílá, černá). Digitální zobrazení vnitřní teploty. K zařízení je nutno dokoupit silovou část wave.com4 INFRA (FSSTC169), případně další přídavné prvky.