Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Řídící jednotky pro infrasauny

Griffin CG 170I je digitální kontrolní jednotka pro infrasauny ve velmi elegantním provedení. Jedná se o novou řadu velmi malých jednotek. Povrch Griffinu je chromově lesklý, což dodá každé infrasauně luxusní vzhled. Griffin vám umožní ovládat prakticky veškerou činnost saunových zařízení: osvětlení, operační čas, teplotu infrasauny a ventilátor. S pomocí časovače můžete například nastavit automatické zapnutí infrasauny na dobu příchodu z práce. Silovou jednotku je možné umístit do vedlejší místnosti nebo zabudovat například do stropu infrasauny.

V nabídce máme také novinku roku 2015, dotykovou řídící jednotku Harvia Xenio Infra CX36I. Jedná se o moderní a stylový způsob jak ovládat vaší infrasaunu. Xenio může ovládat až 8 infrapanelů. Panel s jednoduchým a funkčním ovládáním může být nainstalován téměř všude – v šatně, koupelně nebo v obývacím pokoji.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Maximální zátěž (kW)
Výrobce

Řídící jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

Cena: 11 894,00 Kč

Novinka na trhu HARVIA! Řídící jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejem určená pro ovládání 1 - 8 infrazářičů HARVIA. Maximální možný celkový výkon všech zářičů je 3,6 kW. Nejnovější technologie v ovládání nejen rodinných, ale i komerčních infrasaun, elegantní minimalistické provedení. Pomocí této moderní řídící jednotky lze velmi snadno ovládat zapnutí/vypnutí infrazářičů, provozní dobu sauny, teplotu, a osvětlení v infra sauně. Řídící jednotka Xenio CX36I zahrnuje: ovládácí panel, silovou jednotku (board) a teplotní čidlo.

Regulace HARVIA, řídící jednotka Griffin Infra CG170I

-10% Cena: 9 246,00 Kč

HARVIA Griffin infra je moderní řídící jednotka pro infrasauny nové generace. S jednotkou Griffin můžete pohodlně ovládat všechny funkce infrasauny, které jsou řízeny elektronicky. Jednotka je určena pro ovládání infra kabin. Možnost nastavení času, teploty, světla a ventilátoru. Díky časovači si můžete nastavit zapnutí sauny v přesnou hodinu tak, aby byla připravena, kdykoli budete potřebovat. Jednotka má velice příjemný design kombinující kovové prvky. Rozměry panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozměry: 270x201x80 mm.

Propojovací sada k regulaci wave.com4 INFRA

Cena: 1 796,00 Kč

Propojovací sada k regulaci wave.com4 INFRA (panel + silová část).

Základní modul řídící jednotky SENTIOTEC wave.com4 INFRA

Cena: 14 141,00 Kč

Základní modul řídící jednotky Sentiotec wave.com4 lNFRA vhodný pro infračervené topné systémy s IR zářiči. Kontrola ve výkonových stupních taktéž pro zářiče plného spektra IR záření. Dva samostatně ovladatelné topné okruhy, z nichž každá se dvěma výstupy 1500 W (max. 3000 W). Digitální zobrazení času topení, úrovně intenzity a teploty. Předdefinované uživatelské programy (relaxace, oteplování, krátká a dlouhá výdrž). Možnost připojení více IR zářičů + více provozních jednotek může být připojeno k jedné pohonné jednotce. K silové jednotce je nutno zakoupit samostatný panel wave.com4 INFRA v designu vlna (wave), který je vyráběn v několika barevných provedení.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Infra IS1

Cena: 6 122,00 Kč

Digitální řídící jedotka SENTIOTEC Infra IS1 s červeným podsvícením displeje umožňuje nastavení teploty v komerční sauně. Rozměry: 179,5 x 134,5 x 10mm. Jednookruhová ovládací jednotka s kontrolou teploty, maximální zátěž 3,6kW. Obsahuje monitorování teploty povrchu zářiče, ovládání osvětlení. Volitelné ovládání teploty pro tyčové či karbonové zářiče, volitelný bezpečnostní omezovač teploty. V případě zapojení více infrazářičů s regulací, je nutné dokoupit propojovací kabel (FSSTC166), spojku pro zapojení 1 až 3 infračervených zářičů (kód FSSTC505) nebo spojku pro zapojení 1 až 5 infračervených zářičů (kód FSSTC167).

Spojka infračervených zářičů 3P1 (1-3)

Cena: 436,00 Kč

Spojka infračervených zářičů - Pomocí této propojky propojíte až 3 infrazářiče s regulací Sentiotec.

Regulace, řídící jednotka home.com4, černá

Cena: 26 015,00 Kč

Ovládací jednotka home.com4 zvládne kamna do výkonu 10,5kW, výparník o výkonu 3,5kW a infrazářiče. Ovládat ji můžete pomocí tabletu, který není součástí dodávky. Umožňuje ovládání RGB osvětlení s možností Bluetooth modulu a s týdenním časovačem na 14 programů. Lze zakoupit v černém nebo v bílém provedení.

Řídící jednotka SENTIOTEC Professional D3i, bílá

Cena: 23 555,00 Kč

Moderní řídící jednotka Professional D3i, jejíž přidaný extra výstup je přepínatelný až do 3,5 kW či 500 W s možností regulace výstupu, například pro infračervený zářič.

Samostatný panel k regulaci, řídící jednotce wave.com4 INFRA - světlé dřevo

Cena: 5 285,00 Kč

Samostatný panel k regulaci, řídící jednotce wave.com4 INFRA, která slouží k ovládání IR zářičů. Lze instalovat jak vně, tak uvnitř sauny. Teplotně velmi odolný. Velký, přehledný displej v designu vlny (wave). K dispozici v různých barevných a materiálových provedeních - tmavé, světlé dřevo či umělý kámen corian (bílá, černá). Digitální zobrazení vnitřní teploty. K zařízení je nutno dokoupit silovou část wave.com4 INFRA (FSSTC169), případně další přídavné prvky.

Samostatný panel k regulaci, řídící jednotce wave.com4 INFRA - tmavé dřevo

Cena: 5 199,00 Kč

Samostatný panel k regulaci, řídící jednotce wave.com4 INFRA, která slouží k ovládání IR zářičů. Lze instalovat jak vně, tak uvnitř sauny. Teplotně velmi odolný. Velký, přehledný displej v designu vlny (wave). K dispozici v různých barevných a materiálových provedeních - tmavé, světlé dřevo či umělý kámen corian (bílá, černá). Digitální zobrazení vnitřní teploty. K zařízení je nutno dokoupit silovou část wave.com4 INFRA (FSSTC169), případně další přídavné prvky.