Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Technologie pro solnou lázeň

Parní solná lázeň je již po staletí v lékařských kruzích dobře známa zvláštním hojivým účinkem solí. Sůl očistí pokožku, stimuluju krevní oběh a zmírní dechové potíže. Jako všechny procedury spojené s vyšší teplotou, solná parní lázeň navozuje relaxaci a regeneraci.

Cena:

Topný prvek pro generátor, spirála, tyč 3000W/230V, HGX90, (3/3)

Cena: 1 831,00 Kč

Náhradní díl pro parní generátory HGS a Helix HARVIA. Topná tyč, spirála. Jedná se o topný prvek o výkonu 3000W/230V, pro HGS90. Potřebný počet topných prvků je pro parní generátor 3 ks . V případě technických dotazů se na naši firmu obraťte s požadavkem, technická podpora umožní profesionální poradenství autorizovaného distributora.

Solný roztok pro SOLDOS ( 5l )

Cena: 2 176,00 Kč

1 x Politainer "SDS" 5%, 5 litrů - solný roztok pro SOLDOS, náplň do solného zařízení. Prodej po 1 balení.

Dezinfekční tableta pro SOLDOS (1 ks)

Cena: 200,00 Kč

1 x Desinfekční tableta pro SOLDOS (1ks) se používá před každou výměnou solného roztoku. Použítím desinfenkce se zajistí bezproblémový chod tohoto zařízení. Prodej po 1 kusu.

6 x Politainer solanky pro SOLDOS + 6 x dezinfekční tableta

Cena: 12 700,00 Kč

6 x Politainer "SDS" 5%, 5 litrů, 6 x Desinfekční tablety. Ekonomicky výhodné balení!

Hliníkové tlačítko, modré podsvícení (7 m 5x0,25mm)

Cena: 6 722,00 Kč

Základní deska z hliníku, plast 4mm. Piezo tlačítko s modrým podsvícením. 7 m kabel/ 4 šrouby M4 x 30. Konektor pro připojení k SDS systémy. Bez víka pro montáž pod omítku.

SOLDOS-V3 čerpadlo soli, slané mořské klima pro parní kabiny

Cena: 84 676,00 Kč

SOLDOS je postřik jemného, sterilního roztoku solanky pro parní sauny nebo solné jeskyně. Dávkovací kapacita pro místnosti 20 m. Solný roztok je ve vzduchotěsných schránkách (Politainer). Roztok se protlačuje tryskou pomocí vysokotlakého membránového čerpadla a solenoidu. Ovládání pomocí dotykového displeje. Různé operační módy. Týdenní programování. Identifikace množství roztoku. Průvodce dezinfekcí a odpočet dnů do příští vhodné dezinfekce. Několikaúrovňové nastavení ovládání. Dodávka dále obsahuje: dezinfekční set, sterilní roztok v Politaineru, svrchní kryt.

SOLDOS-V3-2P čerpadlo soli, slané mořské klima - dvoutrysková verze

Cena: 112 697,00 Kč

SOLDOS je postřik jemného, sterilního roztoku solanky pro parní sauny nebo solné jeskyně. Dvoutrysková verze. Dávkovací kapacita pro místnosti nad 20 m. Solný roztok je ve vzduchotěsných schránkách (Politainer). Roztok se protlačuje tryskou pomocí vysokotlakého membránového čerpadla a solenoidu. Ovládání pomocí dotykového displeje. Různé operační módy. Týdenní programování. Identifikace množství roztoku. Průvodce dezinfekcí a odpočet dnů do příští vhodné dezinfekce. Několikaúrovňové nastavení ovládání. Dodávka dále obsahuje: dezinfekční set, sterilní roztok v Politaineru, svrchní kryt.

Vložka pro tlačítko do stěny k SOLDOS, 99x66x52 mm

Cena: 1 713,00 Kč

Montážní vložka o rozměrech 99x66x52 mm pro zařízení SOLDOS.