LOT Impregnační olej na dřevěné lavice 1l
Osobní odběr - jakmile bude zboží k vyzvednutí připraveno, budeme vás informovat e-mailem
Impregnační olej na ochranu lavic v sauně před vlhkostí, potem a nečistotami. 1l.
Zeptejte se našeho specialisty na toto zboží:
- volejte 511 189 902
- pište na info@sauna.cz
Dostupnost v e-shopu |
Centrální sklad Brno | více jak 5 ks |
Sklad Heršpice (není odběrné místo) | 5 dnů |
Impregnační olej dřevo chrání, impregnuje a udržuje přirozenou krásu dřeva, čímž prodlouží i životnost saunových lavic. Olej chrání lavice zvláště před vlhkostí, potem a nečistotami.
Lavice je vhodné pravidelně impregnovat.
Podobné produkty
Univerzální dezinfekce pro wellness 1 l
Univerzální bezchlórová dezinfekce s příjemnou vůní eukalyptu pro všechny typy ploch ve wellness a fitness provozech včetně saun a solárií. Koncentrát ředitelný od 0,5 do 0,075%. Dezinfekce plochu nečistí, ale pouze dezinfikuje, nepoškozuje citlivé materiály. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, bílý, 0,9 l
Ochranný bílý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.
Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, černý, 0,9 l
Ochranný černý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.