Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč
Z důvodu dopravní uzavírky ulice Hněvkovského, nebude ve dnech 22.-26.4. možný vjezd do areálu z hlavní ulice. Objízdná trasa v prokliku. Je možné zpoždění expedice paletových zásilek. Děkujeme za pochopení

LOT Impregnační olej na dřevěné lavice 1l

Možnosti doručení

obvyklá doba odeslání SKLADEM detail přepravy
Centrální sklad Brno více jak 5 ks SKLADEM k odběru již dnes detail prodejny
Sklad Heršpice (není odběrné místo) 5 dnů
Prodejna Praha OC MODO detail prodejny
Prodejna Brno H-park detail prodejny
Prodejna České Budějovice detail prodejny
Prodejna Praha SYKORA HOME detail prodejny
SKLADEM

Osobní odběr - jakmile bude zboží k vyzvednutí připraveno, budeme vás informovat e-mailem

Impregnační olej na ochranu lavic v sauně před vlhkostí, potem a nečistotami. 1l.

Cena: 939,00 Kč / ks ks
Cena za uvedené množství:
Přepočítat Celkem za ks: 939 Cena bez 21% DPH: 776,03
Asistent prodeje Máte dotaz k tomuto produktu?
Zeptejte se našeho specialisty na toto zboží:
Asistent prodeje
Dostupnost v e-shopu
SKLADEM

Možnosti doručení

Dostupnost na skladech / v prodejnách
Centrální sklad Brno více jak 5 ks
Základní informace Parametry Návody (1) Hodnocení (0)

Impregnační olej dřevo chrání, impregnuje a udržuje přirozenou krásu dřeva, čímž prodlouží i životnost saunových lavic. Olej chrání lavice zvláště před vlhkostí, potem a nečistotami.

Lavice je vhodné pravidelně impregnovat.

Kód produktu: FSPR7
EAN: 8595724814597
Název: Impregnační olej na lavice
Objem: 1l
Způsob dávkování: Neředěný olej naneste kartáčkem nebo vlněným hadříkem, nechte cca 30 – 60 min. působit, setřete přebytečný olej. Podle potřeby opakujte.
Technický list: Stáhnout - fspr7.0.pdf

Při souhrném nákupu
nad 3000Kč

Doprava zdarma

Podobné produkty

Univerzální dezinfekce pro wellness 1 l

539 Kč

Univerzální bezchlórová dezinfekce s příjemnou vůní eukalyptu pro všechny typy ploch ve wellness a fitness provozech včetně saun a solárií. Koncentrát ředitelný od 0,5 do 0,075%. Dezinfekce plochu nečistí, ale pouze dezinfikuje, nepoškozuje citlivé materiály. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, bílý, 0,9 l

1 119 Kč

Ochranný bílý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.

Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, černý, 0,9 l

869 Kč

Ochranný černý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.

Pro stažení souboru prosím zadejte:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná
Zavřít