Venkovní

Sauna.cz  ›  Sauny  ›  Venkovní

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

V náruči přírody 

Venkovní sauny ve volné přírodě jsou typické finské sauny s mnohaletou tradicí nejen ve Finsku, ale i Švédsku, Lotyšsku, Litvě či Estonsku. Znamenají návrat k tradici a k původnímu saunování. Nemusíte se bát, že by venkovní sauna narušila vzhled vaší zahrady. Naši odborníci mohou upravit vzhled jakékoliv venkovní sauny tak, aby vyhovovala požadavkům vašim, případně vašeho architekta. Skvělá je také možnost vybudovat saunu v již postaveném zahradním domku.

V naší nabídce jsou srubové sauny KELO z nejvzácnější a nejkvalitnější dřeviny na světě, dále roubené sauny jako Keitele a Kuikka a sudové sauny z finského smrku či tepelně ošetřené borovice. Nechybí ani tradiční finské sauny KOTA.

 

Níže nám můžete zaslat Vaši poptávku a my Vám zavoláme zpět:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Ve venkovních saunách jsou oblíbené saunová kamna na dřevo, protože konstrukce mají vždy komín. Pokud si tedy chcete dopřát saunování s tou nejlepší atmosférou, uprostřed přírody, venkovní sauna je to pravé pro vás. Naše zahradní sauny jsou vyrobené z odolných materiálů, které vydrží i ty nejnáročnější venkovní podmínky. Stavět venkovní saunu svépomocí nelze doporučit kvůli technické náročnosti, jelikož je třeba 100% zabezpečit elektroniku i dřevo proti vlhkosti a dalším nepříznivým podmínkám.

Prostor pro saunu musí být vždy opatřen základovou desku na pevném, suchém místě. Výjimkou je sudová sauna, kterou je nutné pevně podepřít pouze v jejích nohách.

Sauny dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním manuálem, nebo jako saunu na klíč včetně montáže a dopravy, kterou Vám individuálně naceníme.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest