Aroma do biosauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Saunové aroma se 100% přírodními oleji z kontrolovaného biologického pěstování a příjemnou vůní. Vonné esence jsou nedílnou součástí každé biosauny, která umožňuje navodit pocit klidu a relaxace. 

Nechte se unést osvěžující ovocnou vůní červeného pomeranče, která podporuje soustředění, probouzí a uvádí tělo i duši do rovnováhy.

Pikantní a povzbudivá vůně citronu a limetky podporuje soustředění, povzbuzuje, inspiruje a zvyšuje kreativitu.

Svěží a citronová vůně s ochlazující mátovou atmosférou vám zajistí vonná esence z citronové trávy a máty, která zahání únavu. 

Vonná esence z máty dodá chladnou atmosféru, která potlačuje strach v místnosti a zvyšuje pohodu. 

Díky vysoké vlhkosti a dostatečnému horku se vám z kůže dostanou toxiny. Vaše pokožka se krásně vyčistí a zůstane jemná a hladká. Navíc bude ochráněna a vy se tak vyhnete různým možným infekcím.

Biosauna je vhodná i pro dýchací systém. K dosažení dokonalé relaxace je v biosaunách často používána relaxační hudba nebo příjemné barevné nasvícení.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Saunové aroma do biosauny - Červený pomeranč, 200ml

Cena: 867,00 Kč

Saunové aroma se 100% přírodními oleji a příjemnou vůní červeného pomeranče. Jedná se o nedílnou součástí biosauny, která umožňuje navodit pocit klidu a relaxace. Nechte se unést osvěžující ovocnou vůní červeného pomeranče, která podporuje soustředění, probouzí a uvádí tělo i duši do rovnováhy.

Saunové aroma do biosauny - Citron + Limetka, 200ml

Cena: 867,00 Kč

Saunové aroma se 100% přírodními oleji a příjemnou vůní citronu a limetky. Jedná se o nedílnou součástí biosauny, která umožňuje navodit pocit klidu a relaxace. Nechte se unést pikantní a povzbudivou vůní citronu a limetky, která podporuje soustředění a kreativitu, probouzí a uvádí tělo i duši do rovnováhy.

Saunové aroma do biosauny - Citronová tráva + máta, 200ml

Cena: 867,00 Kč

Saunové aroma se 100% přírodními oleji a příjemnou vůní citronové tráby a máty. Jedná se o nedílnou součástí biosauny, která umožňuje navodit pocit klidu a relaxace. Nechte se unést osvěžující a ochlazující vůní citronové trávy a máty, která podporuje soustředění, probouzí a uvádí tělo i duši do rovnováhy.

Saunové aroma do biosauny - Máta, 200ml

Cena: 867,00 Kč

Saunové aroma se 100% přírodními oleji a příjemnou vůní máty. Jedná se o nedílnou součástí biosauny, která umožňuje navodit pocit klidu a relaxace. Nechte se unést osvěžující a ochlazujicí vůní máty, která podporuje soustředění, probouzí a uvádí tělo i duši do rovnováhy.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest