Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Finské sauny Kota

Sauna.cz  ›  Sauny  ›  Venkovní  ›  Finské sauny Kota

Skvělá kombinace saunování a společenského prostoru. Pojem "kota" je finské označení chaty nebo jednoduché boudy, ve Finsku se často využívají k pořádání různých slavností a grilování, a to zejména v zimě. V naší nabídce jsou i kombinované sauny KOTA, které jsou z poloviny sauna a z poloviny relaxační prostor, který přímo vybízí k uspořádání grilovací párty. V sauně KOTA můžete mít kamna na dřevo nebo elektrická kamna. Sauna je vyhřátá stejně rychle jako interiérové modely.

Saunové koty z Finska jsou vhodné i do komerčních provozů. Finská sauna KOTA je skvělým doplňkem například horského penzionu nebo wellness centra. Sauny dodáváme jako stavebnici s podrobným montážnímmanuálem, nebo jako saunu na klíč včetně montáže a dopravy, kterou Vám individuálně naceníme.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Venkovní altán OPENKOTA 9

-20% Cena: 72 371,00 Kč

Venkovní altán OPENKOTA 9 m2 je pojmenování dřevostavby s centrálním ohništem, kterou už lidé používali před tisíci lety, aby přežili nehostinné klimatické podmínky drsného severu. Současné grilovací KOTY slouží k především k relaxaci, byť konceptuální řešení zůstává stejné: sdílený oheň, společné teplo a přátelé. Určeno pro 6 až 12 osob, hmotnost 1300 kg,  rozměry 3864 x 3725 cm. Stěny o tloušťce 45 mm a střecha o tloušťce 18 mm jsou vyrobeny ze Skandinávského smrku, po obvodu stěn jsou tři lavice z polární borovice. Fotografie jsou pouze ilustrativní, venkovní altán OPENKOTA neobsahuje venkovní grill!

SaunaKota 9 m2

Cena: 175 956,00 Kč

Venkovní saunová KOTA o velikosti 9 m2 (19,9 m3) s šestihranným půdorysem bez odpočívárny. Vnější stěny a střecha ze severské borovice . Barevná střešní krytina za příplatek. Izolovaný strop vč. parotěsné zábrany. Dveře s oknem a zámkem, dvě šestihranná okna. Sauna až pro 9 osob. Tři dvoupatrové lavice včetně opěrek, THERMOWOOD. Dřevěné podlahové rošty. Kamna nejsou zahrnuta v ceně. Dodáváno jako stavebnice bez dopravy (s manuálem) nebo jako sauna na klíč včetně montáže a dopravy, kterou Vám individuálně naceníme. Obrázek je ilustrativní.

SaunaKota Combi 17 m2

Cena: 288 366,00 Kč

Venkovní kombinovaná saunová KOTA o velikosti 17 m2 (41 m3) s osmihranným půdorysem včetně odpočívárny a krbem. 1/3 finská sauna, 2/3 odpočívárna. Vnější stěny a střecha ze severské borovice. Střešní krytina v barvě za příplatek. Izolovaný strop vč. parotěsné zábrany. Dveře s oknem a zámkem, tři otevírací okna a celoskleněné saunové dveře. Sauna až pro 8 osob. Dvoupatrové lavice včetně opěrek po obvodu stěn v provedení Thermowood. Dřevěné podlahové rošty. Kamna nejsou zahrnuta v ceně. Dodáváno jako stavebnice bez dopravy (s manuálem) nebo jako sauna na klíč - individuální nacenění.

Certifikované obchodní podmínky dTest