Finské sauny Kota

Sauna.cz  ›  Sauny  ›  Venkovní  ›  Finské sauny Kota

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Skvělá kombinace saunování a společenského prostoru. Pojem "kota" je finské označení chaty nebo jednoduché boudy, ve Finsku se často využívají k pořádání různých slavností a grilování, a to zejména v zimě. V naší nabídce jsou i kombinované sauny KOTA, které jsou z poloviny sauna a z poloviny relaxační prostor, který přímo vybízí k uspořádání grilovací párty. V sauně KOTA můžete mít kamna na dřevo nebo elektrická kamna. Sauna je vyhřátá stejně rychle jako interiérové modely.

Saunové koty z Finska jsou vhodné i do komerčních provozů. Finská sauna KOTA je skvělým doplňkem například horského penzionu nebo wellness centra. Sauny dodáváme jako stavebnici s podrobným montážnímmanuálem, nebo jako saunu na klíč včetně montáže a dopravy, kterou Vám individuálně naceníme.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

SaunaKota 17+4 m2

Cena: 272 855,00 Kč

Venkovní saunová KOTA o velikosti 4 m2 pro 2-4 osoby s osmihranným půdorysem. Jako odpočívárna k sauně slouží originální centrální grilovací kota pro 12-20 osob. Materiál konstrukce – stěny z masivního severského smrku o tloušťce 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota 9 m2

Cena: 150 670,00 Kč

Venkovní saunová KOTA o velikosti 9 m2 (19,9 m3) s šestihranným půdorysem bez odpočívárny. Vnější stěny a střecha jsou ze severského smrku. Barevná střešní krytina za příplatek. Izolovaný strop vč. parotěsné zábrany. Dveře s oknem a zámkem, dvě šestihranná okna. Sauna až pro 9 osob. Tři dvoupatrové lavice včetně opěrek, THERMOWOOD. Dřevěné podlahové rošty. Kamna nejsou zahrnuta v ceně. Dodáváno jako stavebnice bez dopravy (s manuálem) nebo jako sauna na klíč včetně montáže a dopravy, kterou Vám individuálně naceníme. Obrázek je ilustrativní.

Venkovní altán OPENKOTA 9

Cena: 90 750,00 Kč

Venkovní altán OPENKOTA 9 m2 je pojmenování dřevostavby s centrálním ohništem, kterou už lidé používali před tisíci lety, aby přežili nehostinné klimatické podmínky drsného severu. Současné grilovací KOTY slouží k především k relaxaci, byť konceptuální řešení zůstává stejné: sdílený oheň, společné teplo a přátelé. Určeno pro 6 až 12 osob, hmotnost 1300 kg,  rozměry 3864 x 3725 cm. Stěny o tloušťce 45 mm a střecha o tloušťce 18 mm jsou vyrobeny ze Skandinávského smrku, po obvodu stěn jsou tři lavice z polární borovice. Fotografie jsou pouze ilustrativní, venkovní altán OPENKOTA neobsahuje venkovní grill!

SaunaKota 6 m2

Cena: 129 366,00 Kč

Venkovní saunová KOTA o velikosti 6 m2 s šestihranným půdorysem bez odpočívárny. Materiál konstrukce – stěny z masivního severského smrku o tloušťce 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota 9+4 m2 s grilem

Cena: 234 416,00 Kč

Venkovní saunová KOTA o velikosti 9 m2 pro 2-4 osoby s šestihranným půdorysem. Jako odpočívárna k sauně slouží originální centrální grilovací kota pro 6-12 osob. Materiál konstrukce – stěny z masivního severského smrku o tloušťce 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota 9/2 m2 včetně odpočívárny

Cena: 181 068,00 Kč

Venkovní saunová KOTA o velikosti 9 m2 s šestihranným půdorysem. Uvnitř je příčka, která odděluje KOTU na saunu a odpočívárnu. Materiál konstrukce – stěny z masivního severského smrku o tloušťce 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota Combi 17 m2

Cena: 300 698,00 Kč

Venkovní kombinovaná saunová KOTA o velikosti 17 m2 (41 m3) s osmihranným půdorysem včetně odpočívárny a krbem. 1/3 finská sauna, 2/3 odpočívárna. Vnější stěny a střecha ze severského smrku. Střešní krytina v barvě za příplatek. Izolovaný strop vč. parotěsné zábrany. Dveře s oknem a zámkem, tři otevírací okna a celoskleněné saunové dveře. Sauna až pro 8 osob. Dvoupatrové lavice včetně opěrek po obvodu stěn v provedení Thermowood. Dřevěné podlahové rošty. Uvedená cena je včetně centrálního grilu, kamna (elektrická/na dřevo) v ceně zahrnuty nejsou.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest