Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Parní

Jedny z nejdůležitějších požadavků při parní sauny je dlouholetá životnost. Kvalitní izolace skvěle drží teplo v sauně a navíc chrání vnější obal sauny před degradací. Při nedostatečné izolaci navíc parní generátor nemusí vytvořit dostatečnou teplotu a vlhkost v sauně – a pokud ano, tak s velkou spotřebou energie a na úkor životnosti. Pokud si nejste jisti, jakou izolaci sauny zvolit, doporučujeme článek Jak si vybrat izolaci do sauny.

Pro parní saunu proto nabízíme pouze prvotřídní materiál – PUR panely s vrstvou minerálního rouna. Tyto tvrdé izolační panely neabsorbují vzdušnou vlhkost. Vzhledem k uzavřené buněčné struktuře tento materiál neabsorbuje ani nepřenáší vodu. Izolace PUR o síle 30 mm má obdobné izolační vlastnosti jako minerální vata o síle 60 mm. Je to nejméně objemná izolace na trhu, která ušetří mnohdy vzácný prostor.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Tlumicí podložky WEDI, 35 mm, pozinkované

Cena: 53,00 Kč

Tlumící podložky zabraňují protlačení šroubů do pěnového jádra desky. Jsou určené především pro montáž konsktrukčních desek na spodní konstrukci. Použijte 5-8 ks na m, podložky jsou pozinkované.

Lepící a hydroizolační hmota WEDI 610, 310 ml

Cena: 294,00 Kč

Jednosložková lepící a těsnící hmota 610 se ideálně hodí pro vodotěsné lepení stykových spojů stavebních desek WEDI. Utěsní spoje tak, že již není zapotřebí žádná další hydroizolace. Šetří tak čas a zvyšuje bezpečnost systému. Kromě toho je vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám a chemikáliím, neobsahuje rozpouštědla, silikon ani PCP. Balení 310 ml.

Konstrukční deska WEDI 2500x600x30 mm (1ks)

Cena: 657,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x30 mm.

Konstrukční deska WEDI 2500x600x50 mm (1ks)

Cena: 805,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x50 mm.

Těsnící páska WEDI 120 mm, role 10 m

Cena: 149,00 Kč

Těsnící páska pro vodotěsné napojení stavebních desek a prvků WEDI nebo na ostatní materiály jako např. potěr, sádrokarton atd.

Konstrukční deska WEDI 2500x600x80 mm (1ks)

Cena: 1 221,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x80 mm.

Pouzdro z minerálního vlákna PAROC 18/20 1,2m role

Cena: 80,00 Kč

Vinuté potrubní pouzdro z minerálního vlákna značky PAROC. Pouzdro o vnitřním průměru 18 mm a tloušťce 20 mm je vyztuženo hliníkovou folií, podélný spoj je opatřen přelepemm. Délka potrubního pouzdra je 1,2 m pro vnitřní průměry 15-324 mm. Určena k tepelné a zvukové izolaci vysokoteplotních průmyslových instalací, parního a teplárenského potrubí, spalinových kanálů a komínového vedení. Maximální provozní teplota média +250 °C, teplota na vnějším povrchu izolace nesmí překročit 80 °C.

Armovací páska WEDI 125 mm, role 25 m

Cena: 433,00 Kč

Speciální tkaná páska k zafixování respektive přemostění spojů stavebních desek WEDI. Samolepící páska o šířce 125 mm v roli o délce 25 m.

Certifikované obchodní podmínky dTest